سیستم اطفاء حریق HAFEX

سیستم اطفاء حریق HAFEX

دستاوردها

فناوری HAFEX پویایی جدیدی را برای ترکیب شیمیایی خود تعیین کرده است که منجر به راندمان برتر برای حفاظت از آتش می شود.سیستم خاموش و اطفای حریق هوای متراکم HAFEX در مقایسه با سایر سیستم های آتش نشانی آئروسل در مقایسه با سایر بخش های آتش نشانی آئروسل بالاترین عملکرد چگالی را فراهم می کند.همچنین اطمینان از نصب آسان تر و در عین حال بهره وری در هزینه با افزایش کیفیت و سازگاری با راه حل های پرونده ای برای ادغام سیستم در واحدهای کنترل برای تشخیص و فعال سازی برای تعیین و خاموش کردن آتش.همه محصولات ما بدون فشار هستند که نیازی به پر کردن مجدد ندارند و نیازی به تعمیر و نگهداری در مدت زمان محصول ندارند.

خط مشی

بر این اساس ، کلیه خط تولید ، حمل و نقل تأیید و گواهی شده و در استاندارد کیفیت ISO 9001: 2015 تولید می شود ، و کلیه فسیل ها تحت مدیریت ISO 14001: 2015 ، ISO 10002: 2014 و ISO 45001: 2018 اداره می شوند.محصولات HAFEX با CE ، TS ISO 15779: 2016 ، GREEN CERTIFICATE ، و همچنین برای سطح CO ، CO2 ، NO ، NO2 ، فلزات پوستی (سی دی ، سرب ، سرب ، جیوه ، کراس) آزمایش شده اند.

بررسی استاندارد

ایزو ۱۵۷۷۹ پیشرفته ترین استاندارد برای تست خاموش کننده آتش آئروسل است که بیشترین تعداد آزمایش مورد نیاز را در مقایسه با سایر استانداردها مانند UL2775 ، EN15276 و غیره دارد.برای اهداف بازاریابی ما در حال کار برای گواهی های جدیدی هستیم که از قبل شروع شده اند.R107 (برای وسایل نقلیه)LPCB (برای بازار ایالات متحده)MED (برای صنعت دریایی)

فناوری AEROSOL

هنگامی که سیستم مهار آتش گاز ذرات معلق در هوا فعال می شود ، نتایج واکنش اکسیداسیون ردوکس (کاهش-اکسیداسیون) در داخل محفظه بدون فشار باعث ایجاد مه مهیج خاموش چگال بسیار مؤثر با وزن بیش از حد اندازه در ۲ میکرون یا ذرات کوچکتر می شود.بنابراین ، این مه ۲ میکرون حاوی ترکیباتی از فلزات خاکی قلیایی با کربنات و بی کربنات ، ازت ، دی اکسید کربن و کمبود بخار آب است.آئروسل رادیکالهای با بازده ناپایدار (هیدروژن ، کربن و هیدروکسیل) را از واکنش گرمازدگی آتش نشان می دهد که واکنش سوزش را نیز تغذیه می کند و به عنوان سوخت درون آتش عمل می کند.

تأثیر شیمیایی

خاموش کننده های آتش نشانی گاز آئروسل آتش را از نظر شیمیایی و جسمی تداخل می کنند و در درجه اول آن واکنش زنجیره شیمیایی شکسته ناشی از آتش سوزی را تشکیل می دهند ، در حالی که سطح گسترده ذرات آئروسل رادیکال های آزاد مانند کربن هیدروژن و هیدروکسیل ها را به سطح آن می کشد و سوخت را جذب می کند. آتش سوزی در حالی که در منطقه سیلاب دچار اختلاف است و واکنش شیمیایی شکسته شده را از نظر شیمیایی ایجاد می کند.

تأثیر فیزیکی

آئروسل پس از تخلیه محیط محیط را خنک می کند بنابراین به دلیل اثر جسمی آئروسل ها دمای اتاق کاهش می یابد.به عبارت دیگر ، آتش نمی تواند در حالی که گاز آئروسل به طور کامل در منطقه سرازیر می شود ، منفجر شود.

چرا آئروسل برای سلامتی خطرناک نیست؟

ثابت شده است که این فرایند بر سطح اکسیژن لزوما (فقط کاهش ۴/۴٪) در منطقه تأثیر نمی گذارد.

که همچنین ثابت می کند که روند خاموش کردن ، سطح اکسیژن را به مراحل حساس مانند FM-200 ، NOVEC 1230 ، CO2 خاموش کننده کاهش نخواهد داد.

بنابراین ، سیستم های خاموش کردن گاز آئروسل به وضوح ایمن است که در جایی که حیوانات و انسان ها در منطقه سرکوب شده وجود دارند ، مورد استفاده قرار بگیرند.

مزایای استفاده از سیستم های آتش نشانی AEROSOL

به مدت ۱۵ سال به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد.

به ظروف تحت فشار نیازی ندارد. با نشتی که دیگر گزینه های دیگر سیستم های گازی هالون با آن روبرو هستند ، با مشکل مواجه نیست.

نیازی به لوله یا نازل کنترل فشار ندارد.

پس از فعال شدن سیستم ، کلیه گازهای خاموش کننده آتش تمیز باعث حجم کل (سیل کل) می شود.

نصب و تنظیم سیستم بسیار ساده است.

برای فعال کردن سیستم فعال شده به طور مستقیم با یک سیگنال الکتریکی ، نیازی به دریچه یا وسیله فعال سازی مکانیکی ندارد.بدن کمی پایدار و کم حجم دارد در حالی که کمی جای خود را می گیرد.این ماده از نظر سمیت یا خوردگی بر روی محیط و لنگرها اثر ندارد.پس از فعالسازی لکه ها یا باقیمانده ها باقی نمی ماند.

چرا HAFEX؟

کیفیت

صرفه جویی در هزینه

ساخت ترکیه

پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته

صادقانه